Hakkımızda

1967 yılında kurucumuz M.Turhan Mildon'un temellerini attığı Miller Oto A.Ş.'nin de dahil olduğu Çanakkale ve İstanbul'da faaliyet gösteren toplam 6 şirketimizle, 46 yıldır ülkemize hizmet ediyoruz. 400 mesai arkadaşımız ve 180 milyonluk ciromuzla da ülkemizin ekonomisine her geçen gün daha fazla katma değer sağlıyoruz. Bugün şirketimiz, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda bölgemizin lideri konumunda.


Bizim anlayışımıza göre rekabetin olmadığı yerde kalite de bulunmaz. Misyonumuz; rekabeti her gün arttırarak, müşterilerimize en yüksek kalitede hizmet ve ürün sağlamaktır. İşte bu misyon ve vizyonla, 46.yılımızı doldururken, faaliyet alanlarımızı genişletmenin ve kaliteli bir konut projesine imza atmanın gururunu yaşıyoruz; Miller Style.


Bu projeyle değerli müşterilerimiz konut sahibi olmakla kalmayacak, Çanakkale'mizin en farklı donanımlarına sahip yeni yaşam merkezinde yaşamanın da tadını çıkaracak.


Miller Style'ı yaratırken, yaratılmış en değerli varlığa, insana değer katacak bir proje oluşturma amacıyla yola çıktık. Bu yüzden bazen profesyonel, bazen amatör, bazen yetişkin bazen de çocuk olduk. Herkesin gözünden bakmaya çalıştık, herkesin ihtiyaçlarını maksimumda karşılamaya odaklandık. Bu yüzden Miller Style "hepimiz" oldu.


Miller Style'ı, Çanakkale'nin tüm tarihi ve doğal zenginliklerinden ilham alarak yarattık. Kendine özgü stili, lüks ve geniş yaşam alanları, kullanılan çevre dostu teknolojileri, özel geri dönüşüm sistemleri ve örnek alınacak çizgisiyle stil sahibi olanlar için hayata geçirdik.


Size Miller Style'da, yepyeni, efsanevi bir yaşam stili sunuyor ve yaşam standartlarınızı yükseltmeyi teklif ediyoruz.


Saygılarımla
Miller Oto A.Ş.
Yön. Kur. Başk.
Mert Mildon